Osta kaikki Lähetin-vastaanotin-moduulit - Cisco - Verkkolaitteet-laitteet Azalea IT:ltä

Cisco Lähetin-vastaanotin-moduulit

Ciscon lähetin-vastaanotin-moduulit

Myymme uusia ja käytettyjä Ciscon lähetin-vastaanotin-moduuleja.
  • CFP GBIC QSFP+ QSFP28 SFP 100M SFP 1G SFP+ 10Gbps X2 XENPAK
  • Kupari LC Duplex Multimode Singelmode Single mode optinen Single Mode Single mode

Näytä lisää
Yhteydenotto